Skip to main content

Laba diena,

taip, rekomenduočiau.
Buvo džiugu, kad prieš susitikimą buvo dar kartą priminta, kad jis vyks ir paklausta ar žmogus atvyks. Taip pat, asmeniškai man, buvo labai įdomi paskaita apie pirmąją pagalbą, daug ką sužinojau ir tos dvi valandos labai greitai prabėgo. Galėtų dar net būti koks bukletėlis su pagrindine informacija, kad dar geriau atsiminti.
Gal galėtų pats pažymų išrašymas vykti greičiau, nes kai grupėje buvo apie 15 žmonių, kažkaip ilgai užtruko.
Šiaip esu patenkinta.
Pagarbiai,
Katryna Sadauskaitė

Atsiliepimai

“Ačiū už įdomius ir vertingus mokymus.”

Aleksandra Skobeleva

“Patiko, buvo labai naudinga. Įsimintinai pateikta informacija.”

“Labai patiko, greitai, tiksliai ir įdomiai! Tikrai rekomenduočiau kitiems. Ačiū!”

Aleksandra Skobeleva

“Ačiū, buvo labai įdomi ir naudinga paskaita!”

Daiva

“Mokymai labai patiko, informatyvu ir taip įdomu buvo, be to dar ir naudinga. Ačisi. Mes visi, kurie klausėme, šią vasarą savanoriausime krikščioniškose vaikų, paauglių ir jaunimo stovyklose, todėl ir nutarėme išklausyti šiuos mokymus. Visiems labai patiko, kad buvo muliažai su kuriais buvo galima pasipraktikuoti bei buvo kalbama iš patirties ir mokoma labai praktinių dalykų. Todėl norime tarti didelį ačiū kalbėtojui. Mokymai tikrai buvo labai naudingi.”

Ilona Stankevič

“Vakar dienos kursai buvo fantastiški. Buvo labai įdomu klausyti profesionalo.
Dėstytojas puikiai išdėstė medžiagą, naudojo gyvenimiškus pavyzdžius.
Nors patalpoje buvo labai karšta visi sėdėjome ir klausėme įdėmiai.”

Gediminas

“Beje, atsiliepimai patys geriausi. Mes visi, kurie klausėme, šią vasarą savanoriausime krikščioniškose vaikų, paauglių ir jaunimo stovyklose, todėl ir nutarėme išklausyti šiuos mokymus. Visiems labai patiko, kad buvo muliažai su kuriais buvo galima pasipraktikuoti bei buvo kalbama iš patirties ir mokoma labai praktinių dalykų. Todėl norime tarti didelį ačiū kalbėtojui. Mokymai tikrai buvo labai naudingi.”

Rolandas

“Vakar dalyvavau Jūsų įmonės organizuojamuose pirmosios pagalbos kursuose. Kursai buvo laibai įdomūs, lektorė puikiai pateikė visą informaciją, praktiškai parodė, kaip teisingai reikia gaivinti žmogų. Kursai organizuoti labai gerai, mokymosi laikas prabėgo kaip akimirka. Seniai nedalyvavau tokiuose profesanaliuose mokymuose.”

Algirdas Ženovas

“Ačiū už pravestus PMP kursus, atsiliepimai l. geri. Pašysime vėl pravesti kai surinksime grupes”

Dangis Jasiūnas

“Dėkoju Jums už pagalbą ir malonu bendravimą. Visiems rekomenduosiu Jūs. Turite kokybiškai paruoštą medžiaga ir dirbate greitai ir lanksčiai.”

Alicija Jodko

“Sveiki, mokymai l. patiko, pagirkite paramedikę!!!”

“Tai va, noriu pasakyti, kad nereikėjo nieko klausti, pačios merginos skambino ir dėkojo už kursus, visoms labai patiko. Kitą sykį kviesimės tik Jus :) Man asmeniškai labai patiko tai, kad buvo daug praktinių užduočių. Juk atrodo, teoriškai viską žinai, o gauni užduotį… ir baigiasi žinios. Buvom priverstos pamąstyti, paanalizuoti. Žodžiu, dar sykį didelis didelis AČIŪ!”

“Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė”

Valentina Mickienė

“Mokymai buvo labai informatyvūs, nuoseklūs, paremti gyvu pasakojimu ir gyvenimiškais pavyzdžiais. Į visus klausimus buvo atsakyta išsamiai. Rekomenduoju norintiems išmokti, ne tik gauti pažymėjimą.”

Akvilė Gasiūnaitė

“Ačiū labai už tokia įdomią ir naudingą paskaitą!”

Vaiva

“Labai naudingi mokymai. Manyčiau, kiekvienam iš mūsų reikia praeiti tokius mokymus bent kartą per porą metų, kad vėl ir vėl prisiminti gautą informaciją ir nepasimesti kritinėje situacijoje.”

Jelena

“Labai naudinga, informatyvi ir įdomi paskaita.”

Vilma D.

“Mokymai labai patiko, atnaujinau senas žinias bei
išmokau naujų, pravarčių dalykų.

Pagarbiai,”

Rajmund Klonowski